PŘEBOR ÚSTECKÉHO KRAJE PRO DĚTI A MLÁDEŽ

zve na závody agility

PŘEBOR ÚSTECKÉHO KRAJE PRO DĚTI A MLÁDEŽ
1. 10. 2022

Závod je určen výhradně pro děti a mládež do 21 let!

Místo:       Chlumec, fotbalové hřiště (50.6993653N, 13.9486669E)

Program:   8.30 – 8.45 prezence
                   9.00 zahájení závodů, měření psů, první prohlídka parkuru
                   Hra na rozběhání
                   Jumping
                   Agility

Rozhodčí: Jana Mikulová

Startovné: členové KAČR 350,- Kč/tým
                    nečlenové KAČR + 80 Kč/tým

Startovné zasílejte na účet číslo 2800434770 /2010
Variabilní symbol: číslo přihlášky vygenerované na kacr.info, do zprávy pro příjemce uvádějte své příjmení a jméno psa.
Pokud budete zasílat startovné za více závodníků, zašlete rozpis na e-mail: zkochlumec@gmail.com .

Přihlašování spuštěno přes databázi (od 18. 5. 2021) www.kacr.info

Uzávěrka přihlášek: 27. 9. 2021

Maximální počet závodníků: 30

Ocenění: - vyhlášena bude zvlášť kategorie dětí (rok narození psovoda 2008 a později) a
                    juniorů do 21 let (rok narození psovoda 2001 až 2007)

- v otevřených bězích (agility, jumping) budou vyhlášeny týmy na prvních třech
                    místech ve všech kategoriích (v případě nižšího počtu startujících v kategoriích XS
                    a ML než tři bude kategorie XS vyhlašována s kategorií S a kategorie ML s L)
                  - v součtu běhů agility + jumping budou vyhlášeny týmy na prvních třech
                    a ML než tři bude kategorie XS vyhlašována s kategorií S a kategorie ML s L)
                  – ve všech velikostních kategoriích bude vyhlášen „Přeborník Ústeckého kraje“
                  - ve hře budou oceněna první tři místa ve všech velikostních kategoriích

Protest: po složení zálohy 800,- Kč

Občerstvení: zajištěno na místě

Podmínky účasti: Pes musí být klinicky zdravý, doprovázen očkovacím průkazem nebo pasem (dle § 6, odst. 3 veterinárního zákona), kde bude potvrzena vakcinace proti vzteklině a zvíře bude v imunitě proti této nákaze dle doporučení výrobce očkovací látky. Veterinární podmínky mohou být z nákazových důvodů kdykoliv změněny nebo zrušeny.
Pes, který má proveden kosmetický zákrok na uších a psi, kteří neprošli ve stanovené době veterinární přejímkou, se nesmí akce zúčastnit.
Zaplacením startovného se účastník zavazuje dodržovat Řád ochrany psů při soutěžích agility, čj. 8992/2007-10001. dále se účastník zavazuje řídit zákonem 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání a Řádem agility.
Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené psem nebo psovodem, za zranění psa nebo psovoda, za ztrátu nebo úhyn psa. Pořadatel nezodpovídá za odložené věci.
Team bude přijat až po zaplacení startovného, do té doby je jen náhradník. Rozhoduje datum úhrady startovného. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout přihlášku bez udání důvodu. Při zrušení závodu z důvodu vyšší moci je startovné nevratné. Přihlašování na závody pouze na stránkách KAČR.
Podáním přihlášky závodník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů a pořizováním podobizny nebo zvukového či obrazového záznamu z uvedené akce a se zveřejněním výsledků v systému KACR.info a agigames.cz.

Na místě konání závodů není pitná voda.

Prosíme účastníky, aby uklízeli po svých psech.

Informace: Petra Vaverková, Vaveruska@email.cz , 777 499 839

TĚŠÍME SE NA VÁS!